Biuro fundacji

Anna Siudmak

Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Turystyka i Rekreacja.

Pracowałam w różnych branżach, ale kontakt z klientem zdecydowanie daje mi najwięcej satysfakcji. Natomiast możliwość organizowania dla dzieci kreatywnego i wartościowego spędzania czasu wolnego daje ogromną motywację i energię do działania.

Stawiam sobie wiele wyzwań i celów, a marzenia po prostu krok po kroku spełniam. Zarażam filozofią pozytywnego myślenia i dbania o własne zdrowie psychiczne i fizyczne. Słodycze są ok, ale w ograniczonych ilościach 😉

Prywatnie pasjonatka gotowania i próbowania nowych smaków, ale również uzależniona od adrenaliny. Lubię testować ciekawe i podwyższające adrenalinę atrakcje. Jestem ciekawa świata. Lubię odkrywać nowe miejsca, niekoniecznie często uczęszczane.

Koncertowy freak 😊 Muzyka na żywo to moje kolejne uzależnienie. Energia, którą daje tłum ludzi wspólnie śpiewających i przeżywających razem te same utwory jest bezcenna.

W Fundacji do moich obowiązków należy dbanie o należyty porządek w dokumentacji i bieżący kontakt z Państwem. Jestem też łącznikiem pomiędzy Rodzicami, Nauczycielami, Kontrahentami, a Zarządem Fundacji.